تبلیغات
ایفروش - ژل لاغر کننده باسن loreal

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 14 شهریور 1390

ژل لاغر کننده باسن loreal


کاربرد: لاغر کننده باسن


قیمت: 30,000 تومان


روش خرید: نقدی و پستی و ...


این محصول 100% طبیعی ساخته شده از سیر, پیاز سفید, و سرم چایی سبز و عصاره کاکتوس و ویتامین و پروتیین بوده که نه تنها عوارض سوء نداشته بلکه باعث خوش حالتی و حفظ فرم دهی باسن میگردد. این محصول باعث از بین رفتن و شکسته شدن چربی های زیر پوست می گردد و در عین حال که چربی سطحی را پایین می آورد باعث استفاده چربی باسن برای جبران انرژی مورد نیاز روزانه میشود.

وجود کاکتوس باعث تسریع در عمل چربی سوزی میشود. سیر هم سلولهای چربی را از بین برده و موجب تنظیم قند موجود در بافت ها میشود. ویژگی دیگر این ژل این است که جای ترک ها و افتادگی پوست را که حاصل از بین رفتن چربی های اضافه بوده را ترمیم میکند.

طریقه مصرف: قبل از استفاده از ژل محل مورد نظر و چربی روی پوست را تمیز کنید و به اندازه کافی از ژل را روی باسن مالیده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. این کار را تا 3 مرتبه انجام دهید. طریقه ماساژدادن این ژل در ران ها از سمت پایین ران به سمت بالا میباشد.


برخی از امکانات و قابلیت ها:

1.صددرصد طبیعی
2.ساخته شده از سیر, پیاز سفید, و سرم چایی سبز و عصاره کاکتوس و ویتامین و پروتیین
3.باعث خوش حالتی و حفظ فرم دهی باسن میگردد
4.وجود کاکتوس باعث تسریع در عمل چربی سوزی میشود
5.دیگر احتیاج به رژیم غذایی ندارید
6.طریقه ماساژ دادن این ژل در ران ها از سمت پایین ران به سمت بالا میباشد
7.در باسن جهت ماساژ خلاف عقربه های ساعت است

طبقه بندی: آرایشی بهداشتی، 
برچسب ها: ژل لاغری باسن، کرم لاغر کننده باین، آب کردن چربی باین، کوچک کردن باسن، کوچک کننده باسن، ورزش مخصوص باسن، لاغر کننده باسن، کرم لاغری باسن، خوش فرم کردن باسن، کم کردن چربی باسن، رفع ترک باسن، رفع چین و چروک باسن، داشتن باسن کوچک، داشتن باسن لاغر، چگونه باسن را لاغر کنیم؟، چگونه باین لاغر میشود؟، باسن لاغر، کرم باسن lorea، کرم باسن لورا،
ارسال توسط علی نادران
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا