تبلیغات
ایفروش - دستگاه ترک سیگار الکترو اسموک

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 24 تیر 1390

دستگاه ترک سیگار الکترو اسموککاربرد: ترک سیگار

قیمت: 100,000 تومان


روش خرید: نقدی و پستی و ...دستگاه ترک سیگار الکترو اسموک


فقط اگر روزی یک پاکت سیگار می کشید با هزینه 25 روز می توانید صاحب دستگاه ترک سیگار الکترو اسموک شده و از بوی بد دهان و رنگ زرد دندان و امراض لاعلاج راحت شوید.

سیگار الکترونیک یک دستگاه دود زای میکرو الکترونیک است که از تکنولوژی بمباران اتمی برای تولید دود استفاده میکند. بدین ترتیب که برای به وجود آوردن دود با بوی توتون از ریز سازی مایعی استفاده کند که در داخل آن وجود دارد.

دفترچه راهنما را بخوانید و موارد ذکر شده را در آن رعایت کنید. از نگهداری باتری در حرارتهای بالا خودداری کنید، در دمای پایین و خشک نگهداری کنید. آند و کاتد باتری را با فلز در تماس قرار ندهید زیرا باعث به وجود آمدن جریان خواهد شد.

لطفا سیگار الکترونیکی را دور از دسترس اطفال قرار دهید. از وارد آوردن ضربه، ریختن مایعات یا هر عامل دیگری که باعث ایجاد شوک در دستگاه شود خودداری کنید. اگر محتویات باتری با چشمانتان تماس پیدا کرد در اولین فرصت آنها را با آب بشویید.


دستگاه ترک سیگار الکترو اسموکنکاتی در مورد کارتریج سیگار الکترونیکی و استفاده از نیکوتین :

نیکوتین یک آلکالویید طبیعی است که از برگهای گیاه تنباکو و سایر گیاهان حاوی نیکوتین استخراج میشود و اصلی ترین ماده ای است که باعث اعتیاد سیگاریها میشود. وقتی فردی سیگار میکشد، نیکوتین وارد جریان خون میشود.و در عرض 7-9 ثانیه به مغر میرسد در بیشتر موارد عکس العملهای فیزیولوژیک افراد سیگاری با نیکوتین کنترل میشود.

این دستگاه همانند سیگارهای معمولی سیگاریها را تحریک میکند و میتواند به صورت سالم و بدون خطر نیاز آنها را به دود برآورده کند و آنها را شاد و ریلکس کند اما یکسری تفاوتهایی با سیگار های معمولی دارد،از جمله قابل اشتعال نیست,و هیچکدام از 4000 ماده سمی و منو اکسید کربن موجود در سیگار در آن دریافت نمیشود.

مینی سیگار را میتوان در مکانهایی که سیگار کشیدن ممنوع میباشد استفاده کرد همانند پمپ بنزین، فروشگاهها، مترو، اتوبوس و…


برخی از امکانات و قابلیت ها:


 • ترک آسان سیگار
 • بدون ماده سمی
 • قابل استفاده در تمام مکانهای عمومی
 • تحریک افراد سیگاری
 • دود زای میکرو الکترونیک

 • برای خرید دستگاه ترک سیگار الکترو اسموک اینجا کلیک کنید  طبقه بندی: پزشکی، 
  ارسال توسط علی نادران
  آرشیو مطالب
  امکانات جانبی
  blogskin

  شارژ ایرانسل

  تفریح و سرگرمی

  دانلود

  قالب وبلاگ

  اخبار سینما

  خرید پستی

  شادشاپ

  فروشگاه اینترنتی ایران آرنا