تبلیغات
ایفروش - آدامس محرک فلورا اصل فرانسه

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 تیر 1390

آدامس محرک فلورا اصل فرانسه


کاربرد: تحریک کننده

قیمت: 30,000 تومان


روش خرید: نقدی و پستی و ...آدامس محرک فلورا اصل فرانسه


اولا : اگر خانمی مشكل به ارگـ.ـاسم رسیدن داشته باشد، اگر خانمی اصلا" تمایلی به رابطه جنـ.ـسی نداشته باشد. یا ذوقی به این روابط نشان نمی دهد را درمان می كند

دوما :در خانم هایی كه میل جنــ.سی متعادلی دارند برای بیشتر شدن علاقه ،از این محصول استفاده می شود. بسیاری از مردان و زنان از این که همسرشان نسبت به نزدیکی سرد هست و همیشه باید برای نزدیکی از همسر خود در خواست کنند بسیار ناراحت و سرخورده هستند.
این آدامس می تواند در خانمها و آقایانی که رغبتی به نزدیکی ندارد و سرد مزاج هستند احساس جنـ.ـسی ملایمی ایجاد کند و اوقات خوشی را برای زوجین فراهم آورد.

این آدامس از ترکیبات استفاده شده در آدامسهای معمولی + مواد تحریک کننده و تقویت کننده جنـ.ـسی تهیه شده که با جویدن آدامس این مواد خوراکی جذب شده و حالت ریلکس و تحریک پذیری بوجود می آورد. شکل ظاهری و طعم این آدامس دقیقا مثل آدامسهای دیگر میباشد.


طریقه استفاده : یک آدامس را به شریک جنسیتان تعارف کنید. اثر تحریک کننده آدامس با جویدن آدامس بیشتر می شود آثار تحریک پذیری که در ابتدا با حالت گرم شدن بدن همراه میشود شروع و سپس با میل جنـ.ـسی شدید فرد روبرو میشوید و موجب (انزال دیررس و اورگـ.ـاسم سریعتر در خانم ها و افزایش میل جنـ.ـسی و تقویت بنیه جنـ.ـسی در آقایان ) می گردد.

تداوم استفاده از این محصول اثرات آن را بیشتر خواهد کرد.


تفاوت بسیار مهم با محصولات مشابه در این است که این محصول علاوه بر تحریک بسیار بالا حاوی مواد تقویت کننده برای تقویت جسم و ذهن مییباشد و علاوه برآن از پوسیدگی دندان جلوگیری کرده و باعث تقویت دستگاه گوارش میشود.

طریقه مصرف به طور کامل در بروشور به زبان فارسی درج گردیده است 100% اورجینال و طبیعی است و دارای بالاترین تاثیردر بین محرک های طبیعی موجود در بازار می باشد.


روش خرید : ارسال این بسته به شکل خرید پستی مقدور نیست امکان پرداخت پول بعد از دریافت کالا برای حدود 100 شهر از طریق سیستمی به غیراز پست فراهم شده است.

بعداز ثبت خرید با شما هماهنگ میگردد در صورتیکه خارج از محدوده سیستم جدید باشید فقط گزینه خرید نقدی با 10 درصد تخفیف باقی خواهد ماند و بسته شما بعد از واریز پول بعداز 48 تا 72 ساعت بعد به شما تحویل خواهد داده شد.


برخی از امکانات و قابلیت ها:

 • در ۲ نوع (مخصوص خانمها و مخصوص آقایان)
 • بدون عوارض و ۱۰۰% طبیعی
 • حاوی مواد تقویت کننده برای تقویت جسم و ذهن مییباشد
 • این آدامس محصول کشور فرانسه (پاریس) میباشد
 • اثرات این آدامس 10دقیقه پس از جویدن ظاهر میگردد.
 • درمان نزدیکی های سرد و پدید آورنده لذت در تماس جنـ.ـسی
 • تاثیر و ماندگاری بعد مصرف تا 72 ساعت بدون علامت و نشانه ظاهری
 • دارای تاییدیه های معتبر جهان مثل دکتر هربال
 • برای خرید سه بسته آدامس یا بیشتر تخفیف 20 درصدی لحاظ می شود

 • برای خرید آدامس تحریک کننده فلورا اینجا کلیک کنید


  طبقه بندی: زناشویی، 
  ارسال توسط علی نادران
  آرشیو مطالب
  امکانات جانبی
  blogskin

  شارژ ایرانسل

  تفریح و سرگرمی

  دانلود

  قالب وبلاگ

  اخبار سینما

  خرید پستی

  شادشاپ

  فروشگاه اینترنتی ایران آرنا